Чи є таємний сенс в такій поведінці PowerBank?

Статус: Offline
Реєстрація: 11.12.2007
Повідом.: 3728
Шановні Пані та Панове. Скажіть, а чи є це нормою для ПаверБанків, чи до нас потрапив бракований екземпляр?
Baseus 30000mAh 65W, наче повністю заряджений, лежить-лежить, очікує своєї блекаутної години. Інколи поглядаєш на нього, перевіряєш рівень саморозряду. За кілька днів на індикаторі залишається 99% заряду. Потім ще день-два-три - вже 98%. А потім раптово - бац! І все! Виключився! Заряду нуль! Ні з того ні з сього. Варто тільки не проконтролювати його, заразу, в якийсь день, а він наче цього й очікує: бац і скинув усю ємність у космос. Треба засікти чи не пов'язано це з орківськими обстрілами. Бо ж як чуєш по ТВ "тривога, зарядіть телефони та інш." (як ото учора), дивися на нього, а він, падлюка, черговий раз "на ізмене"...
 
це 100% ненормально.
Питання - в чому саме біда?

Але так стрибками логічно не може розряджатись - бо то дофіга потужності злити треба. Навіть пару Вт на корпусі вже б тепло було, щоб сотню за пару днів злити. Але ж воно зливається стрибком. Да й навіть 1% за день це дуууже забагато.
Якась біда з мізками - або погано заряджає( що банка по факту не заряджається), або якісь проблеми з визначенням заряду в стані "лежить".

Але що б там не було - ти не пофіксиш явно.
Я не знаю що порадити.
Тобто я знаю, що треба робити, але не знаю, що порадити тому, хто таке питає.



пс - в базеусу були проблеми з їх банками, котрі горіли на великій потужності заряду/розряду. Тупо перегрівались та відвалювались мікросхеми на платі. А так загалом відгуки лише добрі були.
В мене особисто пихнула банка 65 при заряді на 65Вт. Ота стара ще на 30к з круглим віконцем по центру.
 
Однозначно нужно разбирать и проверять эмкость аккумуляторов!
 
це 100% ненормально.
Питання - в чому саме біда?

Але так стрибками логічно не може розряджатись - бо то дофіга потужності злити треба. Навіть пару Вт на корпусі вже б тепло було, щоб сотню за пару днів злити. Але ж воно зливається стрибком. Да й навіть 1% за день це дуууже забагато.
Якась біда з мізками - або погано заряджає( що банка по факту не заряджається), або якісь проблеми з визначенням заряду в стані "лежить".

Але що б там не було - ти не пофіксиш явно.
Я не знаю що порадити.
Тобто я знаю, що треба робити, але не знаю, що порадити тому, хто таке питає.



пс - в базеусу були проблеми з їх банками, котрі горіли на великій потужності заряду/розряду. Тупо перегрівались та відвалювались мікросхеми на платі. А так загалом відгуки лише добрі були.
В мене особисто пихнула банка 65 при заряді на 65Вт. Ота стара ще на 30к з круглим віконцем по центру.
А наскільки адекватні покази індикатора? Як він, взавгалі, визначає %? У мене є два пауербанка за якими я спостерігав- у одного цифри дуже швидко знижуются до 57%, на цьому значенні на довго стопорится, а у іншого, навпаки спочатку цифри падають дуже повільно а після 80% починають швидко. Припускаю, що цифри- дуже умовні.
 
в переважній кількості банків тупо за напругою визначається. Звичайно там нелінійно все, є якась функція розряду, на яку виміряна напруга апроксимується.
Міряється нормально под навантаженням.
 
Хз наскільки ті показники адекватні.
Можу сказати, що при послідовному заряджанні декількох пристроїв спостерігається поступове зменшення показників.
Максимум до чого розряджали, за потребою, десь до 40%. Тож наче і є там якась ємність в аккумах. Наче і індикація працює, щось показує.
Справа у тому, що користуватися банком на повну майже й не було потреби. Ото за всю зиму - один-два раза всього стався він у пригоді.
Може йому потрібне тренування провести? Примусово розрядити/зарядити кілька разів?
Розбирати його - не розбирали, з'ясовувати причину - не з'ясовували.
Зараз, після кількох тижнів у дежурному режимі, коли його не чіпаєш, він так саме скидується до нуля (до стану, коли навіть його неможливо включити натисканням кнопки, немає в ньому сили навіть 0% висвітлити).
Ставиш на зарядку - набирає проценти свої від 0% за кілька годин знову до 100%.
На якому рівні він входить у шутдаун - так жодного разу точно й не засекли.
Десь після 95%, якщо на нього не дивитися кілька днів - зазвичай вимикається.
Як "фотон", чи "кіт Шредінгера", веде себе по різному в залежності від того дивишся ти на нього чи ні))
 
Батюшку не запрошували. Не облизував.
Кішка не виявляє до нього зацікавленості. Не освячувала.
 
викинь це лайно або юзай як э з розумінням, що може підвести будь-коли.
В мене мій базеус 30к тупо згорів. І загалом по них проблем багато гугол знає - задрочені банки в цього бренду. А зарядки норм.
 
всі банки тупо з'єднані паралельно. Ніхто не мудриться складною системою заряду/розряду кожної окремо, навіть в крутих повербанках.
 
Це вже щось нове.
В моєму були дві чи три банки паралельно, без бмц, без нічого звичайно ж. При чому я тоді теж дивився огляд перед розбіркою та там було все так само.
Напевно змінили щось. Може стало краще, може ні. Але те, що вони випустили комерційний продукт тоді, який массово горів, погано каже за них.

Ну й сабжеве відео. Я його не дивився звичайно ж нормально, але там напруга на банці просіла та все вирубилось - це не нормально, це показник хуйовості.
Може вони й перестали горіти як раніше. але, як бачу, все одно залишились лайном.
 
нормально не може. В захист звалилось - ок, але вихід з такого стану повинен бути.
 
Назад
Зверху Знизу