Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Ножицями. Він ще й непогано поводився, як для першого разу, але ж спокійно не стоїть, лізе, щоб гладили, то повирізала клаптями. Вона спочатку навіть красиво було, бо він зверху темний, а підшерсток світлий, то вийшло ніби пір'ями з колорируванням. Прямо дуже цікаво було. Але ж потім я всю шерсть зверху зрізала, то тепер весь світлий облізлий, ніби хворий :-)
зато йому не жарко..молодець Іришка..:угу:
 
Римма продовжує бісити. Закинула в ВП дуже довгий повчальний пост про пиріжки, і про те, що група відпочатку неправильно налаштована лише на гумор, з натяком, що мій прикріплений пост у групі неправильний і т.і. А вона ж уже не має права публікацій, то опинилося на розгляді. Я роздратувалася, що вона і досі намагається керувати моєю групою, але стрималася і написала їй, що вона не в ту групу запостила. А вона відповідає : в ту. Я пишу: запость краще в Мікро. Вона: кому краще? Та, дідько, вона спеціально мене вибішує?! Таке враження, що так.
Так що я нічого не відповіла, а мовчки її допис відхилила. Ну просто немає слів! Я і так тут на нервах, навіть вірші постити припинила, так вона ще буде діставати! Яка ж противнюча жінка!
дивуюсь твоєї витримці...:кава:
 
Гадаю, що ти на моєму місці навіть і не бісилася б :-) То ж я така трошки психована. Просто рідко собі дозволяю це показувати на людях :)
еее, то ти мене не бачила просто...
я деякі говорять " тривожна", а ще...ти дуже знервована..
на тому тижні до офісу зайшов чоловік з питанням дослівно "Управління адміністрації"?, я йому -перепрощую, що?? він повторює...., я йому пояснила, що це за офіс, щодо офісів біля...ну і підказала де може бути осбб мрну...а він, коли виходив замість "дякую"-сказав вже не дивлячись на мене "випійте заспокійливе"...здивував відверто кажучи...:кава:
 
То модна сучасна тенденція:D
IMG_3704.jpeg
 
А ти не дратувалася, коли відповідала?
Я так розумію, що справа не в Віке. Є таки люди, йдуть сами не знають куди. Вдираються у перши двері та стоять таки здивовані - як це я не туди потрапив, я ж туди йшов! А потім, щоб віслюком не виглядати, радять іншим заспокійливе пити, чи щось подібне
 
Та хай. В коменті має право. І насправді той комент мало хто побачить, бо вже час пройшов, не показуватиме.
Право, звісно, має, але мені воно там все одно як здрасьте. Я взагалі-то не питала її поради, що робити. Я просила тих, кому, можливо, некомфортно від мого рішення, не мовчати і сказати про це. А отакі багатослівні повчання мені не потрібні від слова зовсім.
 
Право, звісно, має, але мені воно там все одно як здрасьте. Я взагалі-то не питала її поради, що робити. Я просила тих, кому, можливо, некомфортно від мого рішення, не мовчати і сказати про це. А отакі багатослівні повчання мені не потрібні від слова зовсім.
Ну хочеш - видали. Вона має право написати, ти маєш право видалили :-)
Ти там як? На тебе не тисне, що сама постиш? В мене поки що нема настрою.
 
Таки доведеться йти милуватися зорями - світло вимкнули. А я ще й думала, але втомилася сьогодні, то й передумала. А воно все одно змушує :-)
 
Право, звісно, має, але мені воно там все одно як здрасьте. Я взагалі-то не питала її поради, що робити. Я просила тих, кому, можливо, некомфортно від мого рішення, не мовчати і сказати про це. А отакі багатослівні повчання мені не потрібні від слова зовсім.
Ви теж жіночої статі?:незрозумію:
 
Назад
Зверху Знизу